Karakter boyutu :
RİZE BELEDİYESİ TARAFINDAN 56. PARK REŞADİYE MAHALLESİNE YAPILDI

RİZE BELEDİYESİ TARAFINDAN 56. PARK REŞADİYE MAHALLESİNE YAPILDI

Tarih 25 Aralık 2018, 17:40 Editör tula basın

Rize Belediyesi tarafından yapılan 56.park olan ve yapımı tamamlanan “Tanyel Parkı” Reşadiye Mahallesi Terminal yanında halkın hizmetine açıldı.

İlimizin farklı mahallelerinde daha önce çocuk parkı, yeşil alan ve çevre düzenleme gibi birçok çalışmalar gerçekleştiren Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, “ Rizemizin farklı mahallelerinde 30 civarında park yaptık ve 20’nin üzerinde parkları da onardık. Bugün burada da 56. Parkımızı açıyoruz” dedi.

Başkan Kasap, sözlerine şöyle devam etti:

“Bu daracık alanda bizler çocuklarımıza, gençlerimize ve hanımlarımıza hitaben yeni bir konseptle yeni bir park oluşturduk. Rize Belediyesi Tanyel Parkı aslında küçücük alanda yaptığımız çalışmalar Rizemize hizmet noktasında ne şartlarda işler yapıldığını gösterme açısından bir örnek teşkil etmektedir.”

Şehrimizde özellikle yaz aylarında vatandaşların vakit geçirebilecekleri sosyal alanlar noktasında yapılan çalışmalara bir yenisini daha eklediğini ifade eden Başkan Kasap, “Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Emeği geçen mahalle muhtarımıza, mahalle sakinlerimize ve çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Tanyel Parkını Reşadiye Mahallesine kazandırdığı için Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’a teşekkür eden Mahalle Muhtarı İrfan Kaya duygu ve düşüncelerini ifade etti.

Muhtar Kaya, “İlimizde göreve başladığından bu yana sosyal yaşam ve donatılara çok büyük değer veren ve bu konuda devamlı olarak yatırımlar yapılması için çaba sarf eden Belediye Başkanımız Prof. Dr. Reşat Kasap’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

İsmi "Tanyel Parkı" olarak belirlenen sosyal yaşam alanı içerisinde, Bayanlar Lokali, Mini Basket Sahası, çocuklar için Tırmanma Duvarı, Keloğlan Evi, Keloğlan, Nasrettin Hoca,Karagöz-Hacivat figürleri, Mantar oturma alanları, Salıncak, Çocukların ilgisini çekecek duvar boyama, Tırtıl Bank, Kamelyalar yer alıyor.


 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array

RİZE HABERLERİ

Rize'de Asayiş Uygulamaları

Rize'de Asayiş Uygulamaları Rize'de Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığınca yürütülen çalışmalarda haklarında yakalama kararı bulun...

Rize’de 58 Bin Öğrenci Karne Heyecanı Yaşayacak

Rize’de 58 Bin Öğrenci Karne Heyecanı Yaşayacak Rize’de 2018-2019 eğitim-öğretim yılının 1. döneminde 58 bin öğrenci karne heyecanı yaşayacak.

Tüm Fotoğraflar    

  16.10.2019
 

16.10.2019..

İzlenme: 29

   
  12.10.2019
 

12.10.2019..

İzlenme: 61

   
  11.10.2019
 

11.10.2019..

İzlenme: 67

   
  10.10.2019
 

10.10.2019..

İzlenme: 54

   
 •  
 •  
 •  
tula basın tula basın
‘’ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR’’!...
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
HİKMET HOCA GİDİCİ Mİ?
B.Ali KAVALCI B.Ali KAVALCI
KANDÖKEN TAŞÖREN CUNTACI
Ramazan Topcan Ramazan Topcan
VAKİT; AYRILIK VAKTİ
Azmi Kandemir Azmi Kandemir
MUHALEFET DEĞİŞEN VE GELİŞEN TÜRKİYE’YE İNTİBAK EDEMİYOR
İsmet KÖSOĞLU İsmet KÖSOĞLU
NECATİ HOCA VE ÇAY TV.


Tüm videolar

  27 Mayıs 1960'ta ne oldu? Videosu
 

27 Mayıs 1960'ta ne oldu?

   
  RİZE TANITIM Videosu
 

RİZE TANITIM

   


KİRALIK EV