Karakter boyutu :
Rize Valisi Kemal Çeber Muhtarları Dinledi

Rize Valisi Kemal Çeber Muhtarları Dinledi

Tarih 16 Ocak 2019, 10:06 Editör tula basın

Rize Valisi Kemal Çeber, her ay düzenli olarak gerçekleştirilen ‘Muhtarlar Toplantısı’ kapsamında, bir grup köy ve mahalle muhtarı ile bir araya gelerek sorunlarını dinledi ve çözüm yolları konusunda görüş alışverişinde bulundu.

Vali Kemal Çeber başkanlığında gerçekleştirilen ‘Muhtarlar Toplantısı’na; Rize Merkez Tophane Mahallesi Muhtarı Abdurrahman Koçali, Çamlıhemşin Kale Köyü Muhtarı Mehmet Ali Yanmışoğlu, Fındıklı Sulak Köyü Muhtarı Hasan Aslan, Çayeli Kaçkar Köyü Muhtarı Şinasi Sarı, İkizdere Meşeköy Köyü Muhtarı Ahmet Tığcı, Pazar Irmak Köyü Muhtarı Mustafa Çatan ve Pazar Handağı Köyü Muhtarı Rakım Babuç katıldı.

rize-valisi-kemal-ceber,-muhtarlar-toplantisi-(2).jpg

Vali Çeber, toplantıya katılan muhtarların talep ve temennilerini dinledikten sonra yaptığı değerlendirmede; “Daha önce birkaç farklı ortamda da ifade ettiğim üzere Rize, gerek coğrafi yapısı gerekse yağış rejiminden kaynaklı birçok zorluğu bünyesinde barındıran bir ilimiz. Bu yönüyle Rize de yapılan yatırımların büyük bir bölümü doğayı kontrol altına almayı amaçlayan yatırımlar. İdare olarak biz, bu zor koşullara rağmen halkımızın yaşam standartlarını aksatmamak adına gereken yatırımları zamanında ve eksiksiz yapmanın gayreti içerisindeyiz” dedi.

rize-valisi-kemal-ceber,-muhtarlar-toplantisi-(1).jpg

Projelerin hayata geçirilmesi aşamasında ilgili tüm idarecilerle gerekli görüş alışverişinde bulunulduğunu belirten Vali Çeber, “Kamu olarak yapacağımız yatırımlar hakkında, öncelikli olarak tüm kurumlarla gerekli değerlendirmeyi yapıyoruz. Yaptığımız bu değerlendirmeler doğrultusunda bir öncelik sırası belirleyerek ve kamu kaynaklarını israf etmeden en verimli şekilde kullanmanın gayreti içerisindeyiz. Devletimiz, bu prensiplerle son 10-15 yıl içerisinde ciddi yatırımların altına imza atmıştır” dedi ve mahallindeki hizmetlerinden dolayı muhtarlara teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Rize Valiliği Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya; İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ümit Hüseyin Sarı, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan Bebek ve İl İdare ve Denetim Müdürü Muhammet Kalyoncu da hazır bulundu.

rize-valisi-kemal-ceber,-muhtarlar-toplantisi-(3).jpg


 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array

RİZE HABERLERİ

RİZE'DE SAHAYA ÇIKTILAR

RİZE'DE SAHAYA ÇIKTILAR DOĞU Karadeniz'de, kültürel yaşamın bir parçası haline gelen atmaca yakalama sezonu başladı. Rize'de özel a...

RİZE'DE FINDIKLI BELEDİYESİNDEN BETON SANTRALİ

RİZE'DE FINDIKLI BELEDİYESİNDEN BETON SANTRALİ Fındıklı ilçesi CHP’li Belediye Başkanı Ercüment Şahin Çervatoğlu, göreve geldikten sonra İmece üslüyle büyük hizme...

Tüm Fotoğraflar    

  30.09.2020
 

30.09.2020..

İzlenme: 22

   
  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 33

   
  28.09.2020
 

28.09.2020..

İzlenme: 20

   
  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 27

   
 •  
 •  
 •  

 • Bugün haber eklenmedi.
tula basın tula basın
SAYMAZ KÖŞE YAZILARINA BAŞLIYOR.
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
HİKMET HOCA GİDİCİ Mİ?
B.Ali KAVALCI B.Ali KAVALCI
KANDÖKEN TAŞÖREN CUNTACI
Ramazan Topcan Ramazan Topcan
VAKİT; AYRILIK VAKTİ
Azmi Kandemir Azmi Kandemir
MUHALEFET DEĞİŞEN VE GELİŞEN TÜRKİYE’YE İNTİBAK EDEMİYOR
İsmet KÖSOĞLU İsmet KÖSOĞLU
NECATİ HOCA VE ÇAY TV.


Tüm videolar

  27 Mayıs 1960'ta ne oldu? Videosu
 

27 Mayıs 1960'ta ne oldu?

   
  RİZE TANITIM Videosu
 

RİZE TANITIM

   


KİRALIK EV